Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte
Po-Pia, 9:00-16:30 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
U nás nájdete ...

Zaujímavosti

Upršaný večer? Víkend bez plánov, či momentka pri káve? V tejto sekcii si prečítate zaujímavosti, tipy a triky, najnovšie trendy, či iné všeobecné informácie a pikošky zo sveta vĺn, pletenia, háčkovania a vyšívania.

Najnovšie články
Zaujímavosti
09.09.2022
Zaujímavosti
Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa na čiapkach nosia brmbolce? Tieto ozdoby zimných pokrývok hlavy majú aj svoj význam, ktorý Vás možno prekvapí.
Zaujímavosti
05.12.2016
Zaujímavosti
Výber farby pre Váš nový projekt môže byť niekedy oveľa frustrujúcejšie, ako jeho samotná výroba. Preto by sme Vám chceli tento výber uľahčiť nielen farebnými schémami, ktoré za Vás už niekto vymyslel, ale aj krátkym vysvetlením, ako to vo svete farieb funguje.
Článkov na stránku 204060

Už 10 rokov vám prinášame radosť.

Radosť, ktorá vzdoruje veku a podnecuje kreativitu. Radosť, ktorá kombinuje tradíciu a moderné trendy. Radosť z farieb a kvalitných materiálov pre vaše jedinečné výrobky.

Pletenie a háčkovanie nie je iba o hotovom diele. Sú za nimi vaše príbehy, hodiny tvorby a láska, ktorú do nich vkladáte. My to chápeme. Tiež roky „pavúčime“ a vyberáme pre vás iba vlny, ktoré nám prešli pod rukami a robí sa nám s nimi dobre. 

Monika

Informácie pre zákazníkov
Blog
O nás
Kontaktujte nás
Po-Pia, 9:00-16:30 hod.
© 2023 – Vlny.sk. Sme tu pre vás od roku 2013.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk