Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte
Po-Pia, 9:00-16:30 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
U nás nájdete ...
  1. Úvod
  2. Chcem vedieť viac
  3. Návody a tipy

Návody a tipy

Najnovšie články
Návody a tipy
07.03.2023
Návody a tipy
Často sa stretávame s názorom, že na výbere ihlíc nezáleží, pretože výrobok bude na konci stále rovnaký. Kým to môže byť z časti pravda, materiál a kvalita ihlíc rozhodnú o tom, ako pohodlne a ľahko sa vám výrobok bude tvoriť. 
Návody a tipy
08.12.2022
Návody a tipy
Ovládate už základný vzor z Puffy vlny? Pozrite sa na 12 zaujímavých spôsobov prepletania očiek z tejto slučkovej vlny a vytvorte si štýlové výrobky aj vy.
Návody a tipy
08.12.2022
Návody a tipy
Puffy vlna si získala obľubu u detí i dospelých, vďaka jednoduchému princípu prepletania očiek vlny. Nepotrebuje ihlice, ani háčik, iba prsty a zo začiatku trošku trpezlivosti. Po prvých riadkoch to už ide takmer samo. Prečítajte si ako sa s touto slučkovou vlnou pracuje a aká je spotreba na deku.
Návody a tipy
11.10.2022
Návody a tipy
Inšpirujte sa naším návodom, s ktorým si z letných priadzí uháčkujete či uštrikujete jednoduchý svetrík na začiatok jesene.
Návody a tipy
01.10.2022
Návody a tipy
Čelenka je ideálnym projektom ak začínate pliesť. Máme pre vás štyri jednoduché návody, ktoré zvládne aj začiatočník. Dozviete sa taktiež ako si vybrať vlnu, ihlice a koľko jej budete potrebovať
Článkov na stránku 204060

Už 10 rokov vám prinášame radosť.

Radosť, ktorá vzdoruje veku a podnecuje kreativitu. Radosť, ktorá kombinuje tradíciu a moderné trendy. Radosť z farieb a kvalitných materiálov pre vaše jedinečné výrobky.

Pletenie a háčkovanie nie je iba o hotovom diele. Sú za nimi vaše príbehy, hodiny tvorby a láska, ktorú do nich vkladáte. My to chápeme. Tiež roky „pavúčime“ a vyberáme pre vás iba vlny, ktoré nám prešli pod rukami a robí sa nám s nimi dobre. 

Monika

Informácie pre zákazníkov
Blog
O nás
Kontaktujte nás
Po-Pia, 9:00-16:30 hod.
© 2023 – Vlny.sk. Sme tu pre vás od roku 2013.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk