Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte
Po-Pia, 9:00-16:30 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
U nás nájdete ...

 

 

 

 

 


 
  1. Úvod
  2. Chcem vedieť viac

Chcem vedieť viac

Najnovšie články

Návody a tipy
31.05.2023
Návody a tipy
Jedna schéma je hodná stovky slov. Pri háčkovaní je to veľakráť obzvlášť pravda. Inšpirujte sa niektorou zo schém na háčkovanú letnú sieťovku.
Návody a tipy
11.05.2023
Návody a tipy
Návod na jednoduchú háčkovanú tuniku na plavky
Návody a tipy
10.05.2023
Návody a tipy
Tašiek hádam nie je nikdy dosť. Je skvelá na trh, na pláž, do knižnice, alebo na slnečnú prechádzku mestom. Uháčkujte si s nami jednoduchú sieťovku, ktorá poteší nielen Vás, ale i životné prostredie.
Návody a tipy
11.04.2023
Návody a tipy
Ak pravidelne obdivujete bohémske dekorácie, je na čase vyskúšať macramé. Zistite, aké pomôcky potrebujete, ako si vybrať špagát a ako vyzerá macramé technika.
Návody a tipy
10.03.2023
Návody a tipy
Už ste skúšali vyrábať háčkované veľkonočné vajíčka? Nie? Tento jednoduchý návod vám ukáže, ako si očko po očku vytvoríte originálnu dekoráciu.
Návody a tipy
07.03.2023
Návody a tipy
Často sa stretávame s názorom, že na výbere ihlíc nezáleží, pretože výrobok bude na konci stále rovnaký. Kým to môže byť z časti pravda, materiál a kvalita ihlíc rozhodnú o tom, ako pohodlne a ľahko sa vám výrobok bude tvoriť. 
Návody a tipy
08.12.2022
Návody a tipy
Ovládate už základný vzor z Puffy vlny? Pozrite sa na 12 zaujímavých spôsobov prepletania očiek z tejto slučkovej vlny a vytvorte si štýlové výrobky aj vy.
Návody a tipy
08.12.2022
Návody a tipy
Puffy vlna si získala obľubu u detí i dospelých, vďaka jednoduchému princípu prepletania očiek vlny. Nepotrebuje ihlice, ani háčik, iba prsty a zo začiatku trošku trpezlivosti. Po prvých riadkoch to už ide takmer samo. Prečítajte si ako sa s touto slučkovou vlnou pracuje a aká je spotreba na deku.
Inšpirácie
13.11.2022
Inšpirácie
Nemáte veľa času, ale radi by ste vytvorili originálnu dekoráciu? Rozmýšľate ako využiť zvyšky vĺn, priadzí, alebo šnúr z Vašich predošlých tvorení? Inšpirujte sa týmito "motacími" stromčekmi, ktoré dotvoria atmosféru každého priestoru.
Návody a tipy
11.10.2022
Návody a tipy
Inšpirujte sa naším návodom, s ktorým si z letných priadzí uháčkujete či uštrikujete jednoduchý svetrík na začiatok jesene.
Návody a tipy
01.10.2022
Návody a tipy
Čelenka je ideálnym projektom ak začínate pliesť. Máme pre vás štyri jednoduché návody, ktoré zvládne aj začiatočník. Dozviete sa taktiež ako si vybrať vlnu, ihlice a koľko jej budete potrebovať
Zaujímavosti
09.09.2022
Zaujímavosti
Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa na čiapkach nosia brmbolce? Tieto ozdoby zimných pokrývok hlavy majú aj svoj význam, ktorý Vás možno prekvapí.
Zaujímavosti
05.12.2016
Zaujímavosti
Výber farby pre Váš nový projekt môže byť niekedy oveľa frustrujúcejšie, ako jeho samotná výroba. Preto by sme Vám chceli tento výber uľahčiť nielen farebnými schémami, ktoré za Vás už niekto vymyslel, ale aj krátkym vysvetlením, ako to vo svete farieb funguje.
Článkov na stránku 204060

Už 10 rokov vám prinášame radosť.

Radosť, ktorá vzdoruje veku a podnecuje kreativitu. Radosť, ktorá kombinuje tradíciu a moderné trendy. Radosť z farieb a kvalitných materiálov pre vaše jedinečné výrobky.

Pletenie a háčkovanie nie je iba o hotovom diele. Sú za nimi vaše príbehy, hodiny tvorby a láska, ktorú do nich vkladáte. My to chápeme. Tiež roky „pavúčime“ a vyberáme pre vás iba vlny, ktoré nám prešli pod rukami a robí sa nám s nimi dobre. 

Monika

© 2023 – Vlny.sk. Sme tu pre vás od roku 2013.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk