Logo
Potrebujete poradiť? Zavolajte
Po-Pia, 9:00-16:30 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
U nás nájdete ...
  1. Úvod
  2. Chcem vedieť viac

Chcem vedieť viac

Najnovšie články

Inšpirácie
13.11.2022
Inšpirácie
Nemáte veľa času, ale radi by ste vytvorili originálnu dekoráciu? Rozmýšľate ako využiť zvyšky vĺn, priadzí, alebo šnúr z Vašich predošlých tvorení? Inšpirujte sa týmito "motacími" stromčekmi, ktoré dotvoria atmosféru každého priestoru.
Návody
11.10.2022
Návody
Inšpirujte sa naším návodom, s ktorým si z letných priadzí uháčkujete či uštrikujete jednoduchý svetrík na začiatok jesene.
Chcem vedieť ešte viac
Výber farby pre Váš nový projekt môže byť niekedy oveľa frustrujúcejšie, ako jeho samotná výroba. Preto by sme Vám chceli tento výber uľahčiť nielen farebnými schémami, ktoré za Vás už niekto vymyslel, ale aj krátkym vysvetlením, ako to vo svete farieb funguje.
Článkov na stránku 204060

Už takmer 10 rokov vám prinášame radosť.

Radosť, ktorá vzdoruje veku a podnecuje kreativitu. Radosť, ktorá kombinuje tradíciu a moderné trendy. Radosť z farieb a kvalitných materiálov pre vaše jedinečné výrobky.

Pletenie a háčkovanie nie je iba o hotovom diele. Sú za nimi vaše príbehy, hodiny tvorby a láska, ktorú do nich vkladáte. My to chápeme. Tiež roky „pavúčime“ a vyberáme pre vás iba vlny, ktoré nám prešli pod rukami a robí sa nám s nimi dobre. 

Monika

Najčítanejšie z blogu

Názov článku

Názov článku

Názov článku

Kontaktujte nás
Po-Pia, 9:00-16:30 hod.
© 2022 – Vlny.sk. Sme tu pre vás od roku 2013.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk