05. 12. 2017

Upletiem uháčkujem

Keďže sme si všimli, že viaceré z Vás mali záujem o kúpu už hotových výrobkov, alebo si chceli niektoré objednať, chceli by sme týmto spustiť nový projekt pod názvom "Upletiem - Uháčkujem".

Súčasne by sme týmto chceli osloviť všetky šikulky a šikulkov, ktorí by mali záujem o vytvorenie mini profilu na našom blogu vrámci nášho eshopu, aby sa nebáli a napísali nám :)

Tento profil bude slúžiť na prezentovanie Vašich výrobkov, pričom tí, ktorí by mali záujem niečo si objednať by Vás týmto spôsobom mohli priamo kontaktovať.

Zverejnenie profilu i fotografií Vašich výrobkov je úplne bezplatné.


Váš profil bude obsahovať (tieto údaje budú zverejnené):

Nick / alias / prezývku - Môžete použiť Vaše meno (krstné ale i celé), ale aj vymyslenú prezývku ak nechcete Vaše meno uverejniť. Pod týmto aliasom budete uverejnený. Ak si vyberiete vymyslenú prezývku, dbajte na to, aby ste si ju zapamätali :)

Email - toto bude jediný spôsob, ako Vás budú môcť potenciálni záujemcovia kontaktovať.

O mne - táto časť by mala obsahovať zopár slov (viet) o Vás. V tejto časti sa budete môcť predstaviť, t.j napr. ako dlho pletiete / háčkujete, prečo, či je to Váš koníček, alebo sa tomu venujete na plný úväzok a podobne.

Fotografie - Fotografie Vašich výrobkov sú skvelým spôsobom ako poukázať na to čo ste už urobili a taktiež umožnia záujemcovi stotoniť sa so štýlom, ktorý hľadá. Poslať môžete neobmedzený počet fotografií.

Kategórie - uverejnená/ý môžete byť vo viacerých kategóriách, preto v emaily, ktorý nám budete posielať uveďťe všetky, v ktorých sa chcete nachádzať. Napr. svetre - pletenie, prikrývky - háčkovanie, hračky - pletenie a háčkovanie, tuniky, topy - háčkovanie, rukavice, ponožky - pletenie, čiapky - pletenie a háčkovanie atď.

Ak si teda chcete vytvoriť u nás mini profil, prosím v emaily, ktorý nám zašlete vyplňte všetky údaje, ktoré sme opísali - t.j. meno / prezývka, email, o mne, fotografie, kategórie.

 

Chceli by sme upozorniť, že jednotlivé šikulky a šikulkovia budú zoradení v každej kategórií abecedne podľa prezývky / mena, ktoré nám napíšu, takže nebude možnosť preferenčného zaobchádzania.

Taktiež nezaručujeme, že sa Vám niekto okamžite ozve, ak budete mať profil uverejnený.

 

Na našom Facebooku nebudeme propagovať konkrétnu osobu, iba určitú kategóriu. To znamená, že napr. raz alebo dvakrát týždenne vyberieme kategóriu a na tú na našom Facebooku upozorníme - napr. Máte záujem o háčkované letné šaty na zakázku? V tejto kategórií nájdete šikulky a šikulkov, ktorích môžete ohľadom Vašich budúcich háčkovaných šiat priamo kontaktovať.

 

PICCOLO IN s.r.o. / Vlny Eshop pôsobí v tomto prípade iba ako sprostredkovateľ služby a neručí za tranzakcie medzi záujemcom a výrobcom. Akonáhle kontaktujete výrobcu (šikulku/šikulka), celý proces je už mimo nás.

 

Cieľom tohto projektu / tejto služby je pomôcť obom stranám, aby sa navzájom našli a mohli kontaktovať :)

Vaše emaily posielajte na info@vlny.sk